Акустична система HECO Victa Prime 602
Фото 3 |
HECO Victa Prime 602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECO Victa Prime 602
Усі ціни 6 →HECO Victa Prime 602 Black офіційна гарантія акційна ціна | 19 999 грн. |
Heco Victa Prime 602/202/102 | 26 560 грн. |
Підлогова акустика Heco Victa Prime 602 Espresso | 22 118 грн. |
Підлогова акустика HECO Victa Prime 602 | 22 118 грн. |
HECO Victa Prime 602 Espresso офіційна гарантія акційна ціна | 19 999 грн. |
Підлогова акустика Heco Victa Prime 602 Black | 22 118 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →