Льодогенератор Hendi Kitchen Line 15 (271551)
Відео 3 |
Hendi Kitchen Line 15 2020 рік |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi Kitchen Line 15
Льдогенератор Hendi Kitchen Line 15 (271551) | 22 238 грн. |
Льодогенератор Hendi Kitchen Line 271551 | 16 200 грн. |
Льодогенератор пальчикового льоду Kitchen Line 15 271551 | 24 045 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →