Автоакустика Hertz CPK 165 Pro
Відео 1Фото 2 |
Hertz CPK 165 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hertz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hertz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hertz CPK 165 Pro
Усі ціни 6 →Hertz CPK 165 | 8 640 грн. |
HERTZ CENTO CPK 165 PRO | 10 414 грн. |
HERTZ CENTO CPK 165 PRO | 10 668 грн. |
HERTZ CENTO CPK 165 PRO | 10 160 грн. |
Автоакустика Hertz CPK 165 Pro (36992) | 9 060 грн. |
Компонентна акустика Hertz CPK 165 | 9 060 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →