Автоакустика Hertz Uno X 690
Відео 3Фото 2 |
Hertz Uno X 690 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hertz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hertz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hertz Uno X 690
Усі ціни 6 →Hertz Uno X 690 | 2 420 грн. |
Hertz Sx 690 Neo Spl 94dB Wszystko-odporne, Harley | 13 560 грн. |
Hertz Sx 690 Neo Spl 94dB Wszystko-odporne, Harley | 13 899 грн. |
Hertz Sx 690 Neo Spl 94dB Wszystko-odporne, Harley | 14 238 грн. |
Автоакустика Hertz Uno X 690 (29688) | 2 530 грн. |
Динаміки в машину овали Hertz Uno X 690 4-х смугові | 3 255 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →