Рюкзак HI-TEC Aruba 35L 35 л
Фото 4 |
HI-TEC Aruba 35L 30 л35 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HI-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HI-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HI-TEC Aruba 35L 35 л
Рюкзак Hi-Tec Aruba 35L Синій (FT.020.11-blue-35) | 1 955 грн. |
Рюкзак Hi-Tec Aruba 35L Чорний | 1 955 грн. |
Рюкзак Hi-Tec Aruba 35L Синій | 1 955 грн. |
Рюкзак Hi-Tec Aruba 35L Чорний (FT.020.11-black-35) | 1 955 грн. |
Модификації HI-TEC Aruba 35L
Ціни на HI-TEC Aruba 35L |
---|---|---|---|---|
HI-TEC Aruba 30L 30 л | від 1 860 грн. | 6 пропозицій | ||
HI-TEC Aruba 35L 35 л | від 1 955 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →