Радіатор опалення Hi-Therm Compact 11 500x1100 (PK115001100)
Модифікації Hi-Therm Compact 11 28
Характеристики
Hi-Therm Compact 11 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hi-Therm Compact 11 500x1100
Сортувати
Hi-therm Hi-therm Compact 11 500x1100 | 1 680 грн. |
Радіатор сталевий панельний Hi-Therm Compact 11 500x1100 бічний (PK1150011 | 2 547 грн. |
Сталевий Радіатор Hi-Therm Compact 11 500x1100 PK115001100 | 3 543 грн. |
Hi-therm Compact 11 500x1100 | 3 106 грн. |
Закрити
Рекомендуємо