Циркуляційний насос Hi-Therm HTGN 25/40-180 4 м 1 1/2" 180 мм
Hi-Therm HTGN 25/40-180 4 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:50 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики HTGN 25/40-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hi-Therm HTGN 25/40-180 4 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляційний HI-THERM з мокрим ротором 50Вт 3.5м³/ч Hmax 4м 1 1/2" | 2 309 грн. |
Hi-therm Hi-therm HTGN 25/40-180 | 2 040 грн. |
Hi-Therm Hi-Therm HTGN 25/40-180 | 3 365 грн. |
Насос циркуляційний HI-THERM з мокрим ротором 50Вт 3.5м/ч Hmax 4м 1 1/2" H | 2 309 грн. |
Hi-Therm Hi-Therm HTGN 25/40-180 + гайки HTGN 25/40-180/1 | 3 467 грн. |
Hi-therm HTGN 25/40-180 | 2 309 грн. |
Модификації Hi-Therm HTGN 25/40-180
Ціни на Hi-Therm HTGN 25/40-180 |
---|---|---|---|---|
Hi-Therm HTGN 25/40-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 2 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Hi-Therm HTGN 25/60-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 2 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Hi-Therm HTGN 25/60-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 2 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Hi-Therm HTGN 32/60-180 6 м 2" 180 мм | від 2 352 грн. | 1 пропозиція | ||
Hi-Therm HTGN 25/70-180 7 м 1 1/2" 180 мм | від 3 043 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →