Радіатор опалення Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1400
від 5 439 до 7 564 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Італія |
Модифікації Hi-Therm Ventil Compact 22 27
Характеристики
Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1400
Сортувати
Hi-therm Hi-therm Ventil Compact 22 600x1400 | 5 439 грн. |
Радіатор сталевий панельний Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1400 нижній (VK | 5 440 грн. |
Сталевий Радіатор Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1400 VK226001400 | 7 564 грн. |
Hi-therm Ventil Compact 22 600x1400 | 6 634 грн. |
Закрити
Рекомендуємо