Вантажна шина HIFLY HH308 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH308 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH308 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 9 →Hifly HH308A (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 10 324 грн. |
Hifly HH 308 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 9 372 грн. |
Hifly HH308 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 9 250 грн. |
Hifly HH308 (315/70R22.5 154L) | 9 898 грн. |
Грузовые шины Hifly HH308 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 20PR 1001095722 | 9 456 грн. |
ще 4 пропозиції