Вантажна шина HIFLY HH368 295/80 R22.5 152M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH368 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH368 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 6 →Hifly HH 368 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 8 782 грн. |
Hifly HH368 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 8 700 грн. |
Грузовые шины Hifly HH368 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 1001011826 | 8 865 грн. |
Hifly HH368 ведуча (295/80R22,5 152/148M) 298530 | 8 528 грн. |
Вантажні шини Hifly HH368 (провідна) 295/80 R22.5 152/148M | 9 397 грн. |
Шина Hifly HH368 (провідна) 295/80 R22.5 152/148M | 9 519 грн. |