Гібридний HDVR відеореєстратор Hikvision DS-7204HQHI-K1/P
Hikvision DS-7204HQHI-K1/P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7204HQHI-K1/P
Усі ціни 11 →Реєстратор відеоспостереження Hikvision Turbo Hd DS-7204HQHI-K1/P(B) | 5 001 грн. |
Регистратор видеонаблюдения Hikvision Turbo Hd DS-7204HQHI-K1/P(B) | 5 001 грн. |
Відеореєстратор DS-7204HQHI-K1/P(B) Hikvision | 5 000 грн. |
HikVision Мережевий відеореєстратор DS-7204HQHI-K1/P (PoC) 63205 | 4 799 грн. |
TURBO HD регистратор DS-7204HQHI-K1/P(B) | 4 875 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →