Аналоговий відеореєстратор DVR Hikvision DS-7204HQHI-K1
Hikvision DS-7204HQHI-K1 на 4 каналина 8 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7204HQHI-K1
Гібридний відеореєстратор HDVR Hikvision Turbo HD DS-7204HQHI-K1 (3 Mp) | 3 680 грн. |
DVR-реєстратор Hikvision Turbo HD DS-7204HQHI-K1 (3 Mp 4 audio) | 3 772 грн. |
Hikvision DS-7204HQHI-K1 | 3 680 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7204HQHI-K1 (3 Mp) | 3 680 грн. |
Модификації Hikvision DS-7204HQHI-K1
Ціни на Hikvision DS-7204HQHI-K1 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7204HQHI-K1 | від 3 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Hikvision DS-7208HQHI-K1 | від 14 391 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →