Гібридний HDVR відеореєстратор Hikvision DS-7204HUHI-K1/P
Фото 3 |
Hikvision DS-7204HUHI-K1/P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7204HUHI-K1/P
DVR-реєстратор Hikvision Turbo HD+AHD DS-7204HUHI-K1/P (PoC) (5 Mp) | 6 860 грн. |
Hikvision DS-7204HUHI-K1/P (PoC) | 6 692 грн. |
Hikvision DS-7204HUHI-K1/P | 10 742 грн. |
Відеореєстратор DS-7204HUHI-K1/P (PoC) (5 Mp) | 6 692 грн. |
Відеореєстратор Hikvision DS-7204HUHI-K1/P (PoC) (DS-7204HUHI-K1/P (PoC) | 7 699 грн. |
Модификації Hikvision DS-7204HUHI-K1/P
Ціни на Hikvision DS-7204HUHI-K1/P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7204HUHI-K1/P | від 6 692 грн. | 5 пропозицій | ||
Hikvision DS-7208HUHI-K2/P | від 23 411 грн. | 1 пропозиція | ||
Hikvision DS-7216HUHI-K2/P | від 72 980 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →