Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7732NI-E4
Hikvision DS-7732NI-E4 на 16 каналівна 32 каналу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7732NI-E4
Hikvision DS-7732NI-E4 | 21 960 грн. |
Hikvision DS-7732NI-E4 | 22 509 грн. |
Hikvision DS-7732NI-E4 | 23 058 грн. |
Додаткові функції і можливості реєстратора Hikvision DS-7732NI-E4:
- Аудіо вхід/вихід: 1/1 (через BNC)
Модифікації моделі:
- Модель DS-7732NI-E4 – без вбудованого світча.
- Модель DS-7732NI-E4-16P – вбудований світч на 16 портів з PoE живленням.
Модификації Hikvision DS-7732NI-E4
Ціни на Hikvision DS-7732NI-E4 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7716NI-E4 | від 11 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Hikvision DS-7732NI-E4 | від 21 960 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →