Домофон Hikvision DS-KH8350-WTE1
Відео 7Фото 11 |
Hikvision DS-KH8350-WTE1 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Купити Hikvision DS-KH8350-WTE1
Усі ціни 18 →IP-видеодомофон Hikvision DS-KH8350-WTE1 Sale | 10 591 грн. |
Hikvision DS-KH8350-WTE1 | 11 149 грн. |
Видеодомофон HikVision DS-KH8350-WTE1 | 10 869 грн. |
7" IP WiFi відеодомофон з пам'яттю Hikvision DS-KH8350-WTE1 | 10 869 грн. |
Компанія Hikvision — відомий гуру систем відеоспостереження. Тому не дивно, що її IP-домофон з ім'ям DS-KH8350-WTE1 частенько зустрічається у квартирах та будинках заміського формату.
Стильний дизайн
Модель зібрана в компактному корпусі з акцентом на стильний дизайн «фасаду». У 2017 році вона стала володарем нагороди Reddot в області дизайну споживчих товарів. Головна дійова особа відеодомофона — кольоровий IPS-екран з розмірами по діагоналі 7 дюймів і підтримкою сенсорного керування. На дисплеї зображається чітко структуроване меню, виводиться картинка з камер і викличних панелей. Для відкриття електрозамку передбачена окрема механічна кнопка зі значком ключика.
Периферійні пристрої
До домофона можна під'єднати до 8 викличних панелей, 24 відеокамер, а в режимі інтеркома — ще 200 моніторів даної фірми та пристрій консьєржа. На додачу у моделі є 8 портів для підключення різних тривожних датчиків і цілих 2 релейних виходи для включення виконавчого обладнання. Домофон може використовуватися в IP-мережі багатоквартирного будинку, житлового комплексу або офісного центру. Опціонально з панелі пристрою можна навіть викликати ліфт.
Сфери застосування
Відеодомофон може похизуватися адаптером Wi-Fi та слотом під карти пам'яті microSD, а також підтримкою PoE-живлення від активного мережевого обладнання. Віддалений доступ до пристрою відкривається з мобільного додатку Hik-Connect для смартфона або планшета. Модель може використовуватися спільно з викличними панелями для проведення двосторонніх переговорів з відвідувачами, приймання викликів, дистанційного відкриття дверей і перегляду відео в режимі онлайн або в запису.