Панель для виклику Hikvision DS-KV8113-WME1
Відео 10Фото 11 |
Hikvision DS-KV8113-WME1 |
|
Виклична панель підтримує PoE і карти пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KV8113-WME1
Усі ціни 6 →IP вызывная панель Hikvision ds-kv8113-wme1 | 5 548 грн. |
IP вызывная панель Hikvision DS-KV8113-WME1 | 7 235 грн. |
Hikvision DS-KV8113-WME1 | 5 690 грн. |
IP вызывная панель Hikvision DS-KV8113-WME1 (DS-KV8113-WME1) | 7 235 грн. |
IP вызывная панель Hikvision DS-KV8113-WME1 | 7 025 грн. |
Hikvision DS-KV8113-WME1 | 7 235 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-KV8113-WME1
Ціни на Hikvision DS-KV8113-WME1 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-KV8113-WME1 | від 5 548 грн. | 6 пропозицій | ||
Hikvision DS-KV8213-WME1 | від 7 551 грн. | 3 пропозиції | ||
Hikvision DS-KV8413-WME1(B) | від 8 477 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →