Комплект сигнализации Hikvision DS-PWA96-KIT-WE
Фото 15 |
Hikvision DS-PWA96-KIT-WE |
|
Підтримка взаємодії з IP камерами. 2 слота під SIM-карти.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-PWA96-KIT-WE
Усі ціни 13 →Hikvision DS-PWA96-KIT-WE | 10 986 грн. |
Hikvision DS-PWA96-Kit-WE Комплект бездротової охоронної сигналізації Hikv | 11 876 грн. |
Hikvision Ax Pro Hikvision Zestaw Alarmowy Ax Pro Ds-Pwa96-Kit-We (DSPWA96 | 11 193 грн. |
Hikvision Ax Pro Hikvision Zestaw Alarmowy Ax Pro Ds-Pwa96-Kit-We (DSPWA96 | 11 466 грн. |
Комплект бездротової охоронної сигналізації Hikvision AX PRO DS-PWA96-KIT- | 11 283 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →