Корм для собак Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 кг
Фото 5 |
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Hills Science Plan
від 1 203 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 184 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 721 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 699 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 900 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 936 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 060 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, перевар, олія, жом, мінерали, хрящ свинячий, клас: суперпреміум
від 790 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 864 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 249 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 3 845 грн.
сухий корм, 14.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 878 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 4 469 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для суглобів, в составе: злаки, борошно курки та індика, дигест, жир, насіння льону, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 035 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 650 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 838 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 1 055 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 203 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 713 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, дигест, суха м'якоть буряків, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 795 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
Модификації Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken
Ціни на Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 кг | від 694 грн. | 2 пропозиції | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 кг | від 1 255 грн. | 7 пропозицій | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 кг | від 2 259 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 713 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 591 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 769 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 764 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 586 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 515 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці (20%), рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 644 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 680 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 603 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 756 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум