Корм для кішок Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg
Фото 12 |
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg
Корм Hill's Science Plan Feline Adult Chicken сухий з куркою для дорослихПовнораційний сухий корм із куркою для дорослих кішок віком від 1 до 6 років. Являє собою комплексне збалансоване харчування, що забезпечує вихованця необхідними вітамінами та мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 5659 Поскаржитись | 5 093 грн. |
Сухий корм Hill's SP Feline Adult Chicken 15 кг (604063) | 4 810 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий Корм Для Підтримання Фізичної Форми Котів З Куркою Hills SP Feline A | 5 080 грн. | Продавець: Stecker Handel... |
Серія Hills Science Plan
від 184 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 1 203 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 778 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 721 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 699 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 1 115 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо тунця, рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 372 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 4 940 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 189 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 259 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 4 049 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 3 659 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо тунця, рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 743 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, жир, борошно, рис, мінерали, суперпреміум
від 1 145 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 247 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: борошно, курка, індичка, пшениця, кукурудза, рис, целюлоза, жир, клас: суперпреміум
від 1 323 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 911 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 560 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 270 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Optimal Care Chicken
Ціни на Hills SP Adult Optimal Care Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 400 g | від 203 грн. | 1 пропозиція | ||
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 1.5 kg | від 742 грн. | 2 пропозиції | ||
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg | від 4 810 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 369 грн.
сухий корм, 20 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: злаки, м'ясо та м'ясні продукт,, риба та рибні продукти (4% лосось), суперпреміум
від 3 877 грн.
сухий корм, 18 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно індички, рибне борошно, картопляні пластівці і жом, білок, суперпреміум
від 4 106 грн.
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 2 370 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 494 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: курка (20%), рис (14%), протеїни, злаки, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 180 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кукурудза, жири, рис, риба, шипшина, суперпреміум
від 1 763 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 1 099 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 2 198 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 135 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, білок, злаки, тваринний жир, яєчний порошок, вітаміни, суперпреміум
від 2 390 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 2 888 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: кролик, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум