Корм для кішок Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg
Фото 12 |
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg
Корм Hill's Science Plan Feline Adult Chicken сухий з куркою для дорослихПовнораційний сухий корм із куркою для дорослих кішок віком від 1 до 6 років. Являє собою комплексне збалансоване харчування, що забезпечує вихованця необхідними вітамінами та мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 5659 Поскаржитись | 5 093 грн. |
Сухий корм Hill's SP Feline Adult Chicken 15 кг (604063) | 4 810 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий Корм Для Підтримання Фізичної Форми Котів З Куркою Hills SP Feline A | 5 080 грн. | Продавець: Stecker Handel... |
Серія Hills Science Plan
від 721 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 184 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 1 203 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 699 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 2 043 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 1 261 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 3 532 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 066 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 510 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 51 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, риба, злаки, цукор, яйця, мінерали, масла, жири, суперпреміум
від 176 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, протеїни, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 454 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 3 999 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
від 787 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка 23%, борошно індички, рис, глютен, жир, олія, морква, суперпреміум
від 984 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка, пшениця, борошно, кукурудза, борошно, целюлоза, жир, клас: суперпреміум
від 4 011 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: борошно, пшениця, кукурудза, жир, рис, гідролізат білка, мінерали, суперпреміум
від 660 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, протеїни, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 890 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 624 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка 23%, борошно індички, рис, глютен, жир, олія, морква, суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Optimal Care Chicken
Ціни на Hills SP Adult Optimal Care Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 400 g | від 203 грн. | 1 пропозиція | ||
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 1.5 kg | від 742 грн. | 2 пропозиції | ||
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg | від 4 810 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 369 грн.
сухий корм, 20 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: злаки, м'ясо та м'ясні продукт,, риба та рибні продукти (4% лосось), суперпреміум
від 3 877 грн.
сухий корм, 18 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно індички, рибне борошно, картопляні пластівці і жом, білок, суперпреміум
від 4 106 грн.
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 2 368 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 1 699 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 490 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 130 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, білок, злаки, тваринний жир, яєчний порошок, вітаміни, суперпреміум
від 2 888 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: кролик, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 854 грн.
сухий корм, 11 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, борошно кролика, злаки, жир, печінка, олія, економ
від 530 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка 20%, білок, злаки, жири, суперпреміум
від 2 440 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум