Жорсткий диск Hitachi HGST Ultrastar 7K4000 HUS724020ALE640 2 ТБ SATA
Очікується у продажу 1 774 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 5 років; Буфер (МБ): 64; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Hitachi HGST Ultrastar 7K4000 HUS724020ALE640 2 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hitachi HGST Ultrastar 7K4000 HUS724020ALE640
Ціни на Hitachi HGST Ultrastar 7K4000 HUS724020ALE640 |
---|---|---|---|---|
Hitachi HGST Ultrastar 7K4000 HUS724030ALS640 3 ТБ SAS | від 11 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Hitachi HGST Ultrastar 7K4000 HUS724030ALA640 3 ТБ SATA | від 2 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Hitachi HGST Ultrastar 7K4000 HUS724040ALS640 4 ТБ SAS | від 16 400 грн. | 3 пропозиції |