Жорсткий диск Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TALE6L4 4 ТБ SATA
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TALE6L4 4 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TALE6L4 4 ТБ SATA
Усі ціни 13 →Жесткий диск 3.5" 4TB WDC Hitachi HGST (0B36040 / HUS726T4TALE6L4) | 8 591 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Hgst Ultrastar Dc HC310 4 Tb (HUS726T4TALE6L4 / 0 | 7 418 грн. |
Внутренний жесткий диск Hgst Ultrastar Dc HC310 4 Tb (HUS726T4TALE6L4/0B36 | 7 348 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 4TB WDC Hitachi HGST (0B36040 / HUS726T4TALE6L4) | 8 851 грн. |
Hitachi Western Digital 4TB 7200RPM 6GB/S 256MB DC HC310 (0B36040) 0B36040 | 7 219 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TALE6L4
Ціни на Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TALE6L4 |
---|---|---|---|---|
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TAL5204 4 ТБ SAS | від 8 085 грн. | 7 пропозицій | ||
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TALE6L4 4 ТБ SATA | від 7 213 грн. | 13 пропозицій | ||
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TALE6L4 6 ТБ | від 6 671 грн. | 5 пропозицій | ||
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TAL5204 6 ТБ SAS | від 10 019 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →