Жорсткий диск Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TALE6L4 6 ТБ
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TALE6L4 6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TALE6L4 6 ТБ
Усі ціни 6 →Ultrastar HUS726T6TALE6L4 — Жорсткий диск DC HC310 3.5", 6 Тб, 256 Мб, 720 | 9 010 грн. |
Hgst 6Tb 256Mb 7200Rpm Sata Ultra (HUS726T6TALE6L4) | 12 600 грн. |
Hgst 6Tb 256Mb 7200Rpm Sata Ultra (HUS726T6TALE6L4) | 12 915 грн. |
Hgst 6Tb 256Mb 7200Rpm Sata Ultra (HUS726T6TALE6L4) | 13 230 грн. |
Жесткий диск Hitachi HDD 3.5" 6 Тб 7200 rpm 256 Мб SATA (HUS726T6TALE6L4 0 | 8 627 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 6TB WD (0B36039 / HUS726T6TALE6L4) | 9 109 грн. |
Модификації Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TALE6L4
Ціни на Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TALE6L4 |
---|---|---|---|---|
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TAL5204 4 ТБ SAS | від 8 085 грн. | 8 пропозицій | ||
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T4TALE6L4 4 ТБ SATA | від 7 213 грн. | 15 пропозицій | ||
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TALE6L4 6 ТБ | від 8 627 грн. | 6 пропозицій | ||
Hitachi HGST Ultrastar DC HC310 3.5" HUS726T6TAL5204 6 ТБ SAS | від 10 019 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →