Портативна колонка Hoco BS7
Відео 1Фото 8 |
Hoco BS7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco BS7
Усі ціни 7 →Акустична система MSport HOCO BS7 bluetooth колонка Orange (49575IM) | 649 грн. |
Компактна портативна переносна Bluetooth вологостійка колонка Speaker Hoco | 557 грн. |
Бездротова колонка Bluetooth HOCO BS7 Mobu Sport, Помаранчевий | 585 грн. |
Портативна компактна переносна Bluetooth вологостійка колонка Speaker Hoco | 557 грн. |
Колонка бездротової Bluetooth HOCO BS7 Mobu Sport Оранжева | 450 грн. |
Бездротова колонка Bluetooth HOCO BS7 Mobu Sport Помаранчева | 699 грн. |
Бездротова колонка Bluetooth HOCO BS7 Mobu Sport Помаранчева | 774 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →