Навушники
Hoco ES18 Faery Sound
Відео 2Фото 11 |
Hoco ES18 Faery Sound |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco ES18 Faery Sound
Усі ціни 10 →Навушники Bluetooth Hoco ES18 Faery Sound Sports Black | 1 065 грн. |
Навушники Bluetooth HOCO Faery sound ES18 80 мАч black | 873 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники з мікрофоном Hoco ES18 Faery Sound Black | 749 грн. |
Навушники Bluetooth HOCO Faery sound ES18 80 мАг black | 831 грн. |
Навушники Bluetooth HOCO Faery sound ES18 | 739 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →