Powerbank Hoco J100A-20000 (392420001)
Фото 9 |
Hoco J100A-20000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Недорога портативна батарея, що дозволяє підключати два гаджети одночасно і ділитися з ними накопиченими енергетичними запасами. Для цього повербанк обладнали парою роз'ємів USB A зі стандартними параметрами вихідної напруги та струму 5 В/2.1 А (10.5 Вт). А ось швидку зарядку модель не підтримує. Літій-полімерну батарею "під капотом" моделі передбачається заряджати через порти microUSB або USB type C.
Її "паспортна" ємність досягає 20000 мАгод, проте фактично акумулятор здатний видати на підключені пристрої близько 11800 мАгод реальної ємності. Така різниця обумовлюється втратами ємності при перетворенні робочої напруги з 3.7 Вт на клемах батареї до 5 на шині USB. Для приблизної оцінки залишкового рівня заряду акумулятора Hoco J100A-20000 передбачається чотири світлових індикатора. Загалом модель зібрана в пластиковому корпусі товщиною 27 мм і вагою близько 400 г. Повербанк пред'являє стійкість до механічних пошкоджень і перепадів температур.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco J100A-20000
Усі ціни 17 →Зовнішній акумулятор Hoco J100A High-ranking 20000mAh 10.5W Black | 619 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J100A High-Ranking White | 623 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Hoco J100A High-ranking 20000mAh 10.5W B | 799 грн. |
Внешний аккумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J100A High-Ranking White | 585 грн. |
Повербанк HOCO High-ranking J100A 20000 mAh Black (6931474783585) | 394 грн. |
Модификації Hoco J100A-20000
Ціни на Hoco J100A-20000 |
---|---|---|---|---|
Hoco J100-10000 | від 252 грн. | 12 пропозицій | ||
Hoco J100A-20000 | від 387 грн. | 17 пропозицій |