Powerbank Hoco J101A-20000
Фото 10 |
Hoco J101A-20000 |
|
Відносно недорогий повербанк торгової марки Hoco дебютував у продажу взимку 2023 року та підійде для швидкого підживлення енергією смартфонів або планшетів, а також зарядки низькоамперних гаджетів, таких як Bluetooth-навушники, фітнес-браслети або смартгодинник. Модель виконана у пластиковому корпусі шириною 28 мм та вагою 400 грам. Усередині розташований літій-полімерний акумулятор на 20000 мАгод (або 74 Вт * год).
Безпосередньо підключеним гаджетам вдасться віддати 12.6 тисяч мАгод, а цього на практиці має вистачити, щоб щонайменше 3 рази зарядити сучасний Apple iPhone, двічі - будь-який Android-смартфон або до півтора раза - планшет з великою діагоналлю екрану. Powerbank-батарея Hoco J101A-20000 отримала четвірку роз'ємів, а саме вхід microUSB, пару звичайних USB A з функцією швидкої зарядки (включаючи фірмові технології Huawei) та максимальною силою струму в 5 А, а також двонаправлених USB-C. Максимальна вихідна потужність при одному підключеному Пристрій здатний досягати 22.5 Вт, що покликане відчутно прискорити зарядний процес. Для підживлення самого повербанка потужнісні характеристики обмежені 18 Вт, тобто його повне підживлення до 100% вимагатиме більше 4 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco J101A-20000
Усі ціни 17 →Зовнішній акумулятор Hoco J101A Astute 20000mAh 22.5W Black | 489 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J101A Astute 22.5W White | 639 грн. |
Внешний аккумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J101A Astute 22.5W White | 599 грн. |
Повербанк HOCO Astute J101A 20000 mAh Black (6931474782496) | 424 грн. |
Батарея універсальна Hoco J101A 20000mAh 22.5W Black (J101A Black) J101A B | 460 грн. |
Модификації Hoco J101A-20000
Ціни на Hoco J101A-20000 |
---|---|---|---|---|
Hoco J101-10000 | від 291 грн. | 13 пропозицій | ||
Hoco J101A-20000 | від 424 грн. | 17 пропозицій | ||
Hoco J101B-30000 | від 600 грн. | 19 пропозицій |