Powerbank Hoco J50-10000
Фото 11 |
Hoco J50-10000 |
|
Недорогий powerbank-акумулятор середньої ємності з вбудованою індукційній зарядній поверхнею стандарту Qi, можливістю одночасної зарядки двох гаджетів і великим набором вхідних роз'ємів. Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії, орієнтований на повсякденне побутове застосування. Призначений для зарядки смартфонів будь-яких виробників, включаючи Apple. Крім цього здатний заряджати широкий асортимент різних гаджетів, які потребують зарядного напруги 5 В (бездротові навушники, портативна акустика, мультимедійні плеєри, екшн-камери, букрідери, навігатори та ін.).
Допоможе залишатися на зв'язку в місцевих і далеких поїздках, відрядженнях і подорожах, тобто в умовах, коли використання штатних мережевих зарядних пристроїв утруднено або неможливо. Powerbank-акумулятор Hoco J50-10000 виконаний в непомітному пластиковому корпусі помірної товщини (20 мм) з вагою 246 г. Він без проблем лягає в будь-яку сумку, портфель або рюкзак і не стане серйозним тягарем у дорозі. Для зарядки гаджетів є один порт USB A, здатний працювати в режимі 2А/5В. Максимальна потужність, що передається бездротовою зарядкою, складає 5 Вт. Сумарна потужність, що віддається (на два гаджета) не перевищує 10 Вт. Сам powerbank-акумулятор можна заряджати через USB, microUSB або Apple Lightning в режимі 2А/5В за 6 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco J50-10000
Усі ціни 9 →Повербанк HOCO J50 Surf 10000 mah Black (6931474717924) | 406 грн. |
Hoco J50 Surf 10000mAh Black (6931474717924) 84863 | 399 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO J50 Surf wireless charging mobile power bank(100 | 404 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO J50 Surf wireless charging mobile power bank(100 | 434 грн. |
Hoco J50 Surf Wireless 10000 mAh Black | 441 грн. |