Powerbank Hoco J86A Powermaster
Відео 3Фото 12 |
Hoco J86A Powermaster |
|
Щодо недорога пропозиція в полку Powerbank-акумуляторів великої енергоємності. Модель покладається в роботі на енергетичні запаси в осередках літій-полімерної батареї на цілих 50000 мАгод. Реально на підключені гаджети можна передати 29 500 мАгод ємності. Тобто. повного заряду акумулятора вистачить на 5 - 6 циклів зарядки з нуля Android-смартфонів, 3 - 4 цикли заправки баків для великого планшета, 10 - 12 процедур зарядки останніх поколінь iPhone.
Модель отримала підтримку актуальних технологій швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol та інших. Два зарядні роз'єми USB A у конструкції Hoco J86A Powermaster видають зарядну потужність по 22.5 Вт, один USB type C - 20 Вт. До того ж порт type C є двостороннім і може використовуватися для зарядки самого повербанка. Пліч-о-пліч з ним поставлений вхідний зарядний роз'єм microUSB. Для відображення рівня залишкового заряду акумулятора, модель обладнали невеликим інфо-дисплеєм. Також у портативній батареї передбачається ремінець для перенесення та є вбудований світильник. Важить пристрій трохи менше 1 кг (974 г), а розмір його корпусу становлять 148x68x64 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco J86A Powermaster
Усі ціни 18 →Зовнішній акумулятор Hoco J86A Powermaster 50000mAh 22.5W Black (759238) | 1 229 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 50000mAh J86A Powermaster 22.5W Black | 1 299 грн. |
Внешний аккумулятор Hoco Power Bank 50000mAh J86A Powermaster 22.5W Black | 1 299 грн. |
Повербанк HOCO Powermaster fully compatible J86A 50000 mAh 22.5W White (00 | 1 227 грн. |
Батарея універсальна Hoco J86A LED Powermaster 50000mAh 22.5W Black (J86A | 1 499 грн. |
Підкажіть час швидкісної зарядки павербанка (від повність розрядженного до 100%)?
Модификації Hoco J86A Powermaster
Ціни на Hoco J86A Powermaster |
---|---|---|---|---|
Hoco J86 Powermaster | від 959 грн. | 17 пропозицій | ||
Hoco J86A Powermaster | від 1 099 грн. | 18 пропозицій | ||
Hoco J86B Electric | від 949 грн. | 15 пропозицій |
В цілому - треба розуміти свої потреби, і якщо вони справді потребують саме такого павербанку - то можна розглядати для купівлі.