Powerbank Hoco J87A-20000
Фото 12 |
Hoco J87A-20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J87A-20000
Усі ціни 16 →Зовнішній акумулятор (Power Bank) Hoco Type-C PD 20WQuick Charge 3.0 20000 | 745 грн. |
Повербанк HOCO Tacker J87A 20000 mAh 20W Black (000008545) | 588 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco Type-C PD 20W+Quick Charge 3.0 20000 | 735 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco PowerBank J87A 20000 mAh PD20W+QC3.0 22.5W Black | 799 грн. |
HOCO Hoco Type-C PD 20W+Quick Charge 3.0 20000 mAh J87A Black фр-070298 | 914 грн. |
ще 11 пропозицій