Powerbank Hoco J91-10000
Відео 2Фото 11 |
Hoco J91-10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J91-10000
Зовнішній акумулятор Hoco J91 10000mAh Black P | 999 грн. |
Hoco J91 10000 mAh Black | 759 грн. |
Powerbank HOCO J91 10000mAh Black (39169black) | 599 грн. |
Hoco J91 10000 mAh White | 759 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hoco J91-10000
Ціни на Hoco J91-10000 |
---|---|---|---|---|
Hoco J91-10000 | від 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Hoco J91A-20000 | від 432 грн. | 14 пропозицій |