Powerbank Hoco J94-75000
Відео 1Фото 12 |
Hoco J94-75000 |
|
Powerbank-акумулятор марки Hoco, який представлений у січні 2023 року, відноситься до рішень середньої цінової категорії та позиціонується виробником як мобільна зарядна станція. А все завдяки величезній ємності літій-полімерної батареї, що є тут, яка досягає 75 тисяч мАгод (або 278 Вт * год). З цієї кількості безпосередньо мобільним гаджетам вдасться віддати близько 44 000 мАгод, чого має вистачити приблизно на 9 циклів зарядки смартфона Motorola Moto G32 або Poco X5 Pro, або на 5.5 зарядок 10.6-дюймового планшета Xiaomi Redmi Pad.
Портативний акумулятор Hoco J94-75000 передбачає 5 портів підключення, у тому числі 3 USB A (працюють на вихід), один microUSB (тільки на вхід) та двонаправлений USB-C. Останній роз'єм та один USB A підтримують актуальні сьогодні протоколи швидкої зарядки (включаючи Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0) і, відповідно, можуть забезпечити вихідну потужність 20 і 22.5 Вт (сила струму до 3 і 4.5 А). До інших фішок моделі відноситься наявність інформаційного дисплея та ручки для перенесення, яка додасть зручності в експлуатації, адже розміри повербанка становлять 157x116x45 мм, а вага – 1.4 кг. Також варто відзначити, що у продажу зустрічається чорна та біла модифікація.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco J94-75000
Усі ціни 10 →Зовнішній акумулятор Hoco J94 Overlord 75000mAh 22.5W Black (779175) | 1 659 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 75000mAh J94 Overlord Pd 20W 22.5W Bl | 1 649 грн. |
Внешний аккумулятор Hoco Power Bank 75000mAh J94 Overlord Pd 20W 22.5W Bla | 1 649 грн. |
Повербанк HOCO Overlord fully compatible J94 75000 mAh 20W Black (00000915 | 1 911 грн. |
Hoco J94 Overlord 22.5W 75000 mAh White 6931474779182 | 1 899 грн. |
Відповідає реальній ємності(5 вольт 2 ампери)Навіть більше трохи Немає функції заряду низькострумових пристроїв. Або я не умію увімкнути її. Andrei Kor: користуюся Hoco J94-75000 кілька місяців |
Не раджу, краще купіть Romoss PEA60 Переваг немає Невідповідність реальному об'єму (за тестом близько 225 ват годин при 5 вольтах і 2 амперах, а заявлено про 278, що нібито брехнею є) Дмитрий Якушев: користуюся Hoco J94-75000 менше місяця |