Навушники
Hoco M57 Sky Sound
Відео 1Фото 9 |
Hoco M57 Sky Sound 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco M57 Sky Sound
Усі ціни 16 →Hoco M57 Sky Black | 152 грн. |
Навушники провідні вкладки Hoco M57 Sky sound Universal з мікрофоном Білі | 204 грн. |
Hoco M57 Sky White | 152 грн. |
Навушники провідні вкладки Hoco M57 Sky sound Universal з мікрофоном Чорни | 204 грн. |
Навушники Hoco M57 чорні | 120 грн. |
ще 11 пропозицій
купив 2 дні тому і був у легкому шоці від їхньої форми. Мікрофон на цих навушниках ще не використав звук коштує своїх грошей. Все розбірливо чутно Огидна та незручна форма навушників Олександр: користуюся Hoco M57 Sky Sound менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →