Карта пам'яті Hoco microSD Class 10 32 ГБ
Hoco microSDHC Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco microSD Class 10 32 ГБ
Карта пам'яті Hoco microSD Class 10 32GB | 249 грн. |
Hoco MicroSD 32GB Class 10 | 215 грн. |
Карта пам'яті HOCO MicroSD 32GB Class 10 | 211 грн. |
Модификації Hoco microSD Class 10
Ціни на Hoco microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Hoco microSD Class 10 16 ГБ | від 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoco microSD Class 10 32 ГБ | від 211 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoco microSD Class 10 64 ГБ | від 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoco microSD Class 10 128 ГБ | від 453 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →