Hoco W27 Cheerful Cat
Відео 7Фото 8 |
Hoco W27 Cheerful Cat |
|
Недорогі накладні бездротові навушники закритого типу з оригінальним дизайном оголов'я, невеликими чашами, вбудованим мікрофоном, картридером та можливістю підключення кабелем, яке можна використовувати для отримання аудіосигналу від аналогових пристроїв. Мають просту та міцну конструкцію, невелику вагу (182 г) та помірний час автономної роботи (до 5 год). Без проблем помістяться у невеликій сумці або рюкзаку, що робить їх зручним варіантом для щоденного носіння.
Регульоване оголов'я зі стилізованим котячими вушками, обладнаним LED-підсвічуванням, виконане штучною шкірою. Помірне зусилля притиску та м'які амбушури гарантує надійне утримання на голові без надмірно-дискомфортного тиску на область вуха. Навушники Hoco W27 позиціонуються як продукт базової цінової категорії, орієнтований на користувачів шкільного віку і стріммерів-початківців, яким потрібна персональна акустика з базовою функціональністю і максимально демократичною вартістю.
Для створення бездротового підключення до джерела цифрового аудіосигналу використовується інтерфейс Bluetooth 5.0, який забезпечує покращену стабільність з'єднань. Динамічні випромінювачі дають енергійне звучання всього частотного діапазону та можуть повноцінно програвати треки будь-яких музичних жанрів. Вбудований мікрофон перетворює навушники на бездротову hands-free гарнітуру для голосового зв'язку в стільникових мережах та інтернет-месенджерах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco W27 Cheerful Cat
Усі ціни 134 →Навушники Hoco W27 Cat Ear Stereo Bluetooth Headphones Pink (718464) | 599 грн. |
Bluetooth-гарнитура Hoco W27 Cat Ear Grey/Pink (W27GP) W27GP | 624 грн. |
Bluetooth-гарнітура Hoco W27 Cat Ear Grey/Pink (W27GP) W27GP | 626 грн. |
Наушники Hoco W27 Pink | 645 грн. |
Hoco W27 Cat Ear Bluetooth Grey | 999 грн. |
Хороша якість звуку та зовні акуратні та якісні. Поки все добре Немає користуюся Hoco W27 Cheerful Cat менше місяця |
Сподобалося якість звуку. Зручна модель для дитячої голови та підлітка. Регулюється висота. Семирічна дитина у захваті + Не знайшла. Лена Ганжа: користуюся Hoco W27 Cheerful Cat менше місяця |