Навушники
Hoco W28 Journey
Відео 1Фото 11 |
Hoco W28 Journey |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco W28 Journey
Усі ціни 122 →Навушники HOCO W28 Journey Wireless Headphones з мікрофоном Чорні | 859 грн. |
Навушники Hoco W28 Journey Stereo (Black) | 599 грн. |
Навушники бездротові Hoco W28 Journey Blue | 599 грн. |
Наушники Hoco W28 Blue | 542 грн. |
Hoco W28 Journey Bluetooth Black | 645 грн. |
ще 20 пропозицій
За свою ціну цілком нормальні навушники За невелику ціну цілком нормальні навушники від бренду хоко. Користувався 2 роки, але було й небагато нюансів. Загалом я можу їх радити за ціну 600-800грн Майже стабільно навушники кожних пару днів забувають пристрої з якими вони пов'язані, тому доводиться їх заново підв'язувати(що не завжди виходити з першого разу).
Через рік пластмаса в районі шарнірів положення та фіксації навушників пересохли та тріснули та перестали тримати положення, внаслідок чого навушники стали як шматок хляпого гімну. Я Незнаю: користуюся Hoco W28 Journey більше року |
Додати відгук
anonim
2 січня 2022, 12:50
Почему работает левый наушник #
правый наушник работает через некоторое время хотя наушники новые
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →