Дроворуб Holzkraft HSE 5-520 KH
Holzkraft HSE 5-520 KH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Holzkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Holzkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Holzkraft HSE 5-520 KH
Усі ціни 8 →Дровокол электрический Holzkraft HSE 5-520 KH 5981005 | 13 685 грн. |
Дровокол електричний Holzkraft HSE 5-520 KH (5981005) | 12 750 грн. |
Дровокол гидравлический Holzkraft HSE 5-520 KH 5981005 | 12 952 грн. |
Holzkraft Hse 5-520 Kh | 18 120 грн. |
Дровокол гидравлический Holzkraft HSE 5-520 KH 5981005 | 12 952 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →