Пила HOLZMANN BS 128 HDR 230V
Відео 1Фото 10 |
HOLZMANN BS 128 HDR 230V 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN BS 128 HDR 230V
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 128HDR 230 В BS128HDR230V | 36 930 грн. |
Ленточная пила Holzmann BS 128 HDR 230V BS128HDR230V | 36 930 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 128HDR 230 В BS128HDR230V | 36 930 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 128HDR 230 В+Кешбек от магазина BS12 | 36 930 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 128HDR 230 В BS128HDR230V | 36 930 грн. |
Відеоогляди
Модификації HOLZMANN BS 128 HDR 230V
Ціни на HOLZMANN BS 128 HDR 230V |
---|---|---|---|---|
HOLZMANN BS 128 HDR 230V | від 36 930 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLZMANN BS 128 HDR 400V | від 30 720 грн. | 5 пропозицій |