Пила HOLZMANN BS 712 TOP 400V
Відео 1Фото 7 |
HOLZMANN BS 712 TOP 400V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN BS 712 TOP 400V
Усі ціни 14 →Стрічкова пила Holzmann BS 712TOP BS712TOP400V | 70 670 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 712 TOP (400V) BS712TOP400V | 70 670 грн. |
Стрічкопильний верстат по металу Holzmann BS 712 TOP | 70 670 грн. |
Ленточная пила Holzmann BS 712TOP BS712TOP400V | 70 670 грн. |
Ленточная пила Holzmann BS 712TOP+Кешбек от магазина BS712TOP400V | 70 670 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди