Циркулярна пила HOLZMANN DBS 125 230V
Відео 1Фото 4 |
HOLZMANN DBS 125 230V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN DBS 125 230V
Усі ціни 11 →Ручная дисковая пила Holzmann Dbs 125 | 4 201 грн. |
Ручна дискова пила Holzmann DBS 125 DBS125230V | 4 200 грн. |
Монтажна пилка Holzmann DBS 125 | 4 200 грн. |
Ручная дисковая пила Holzmann DBS 125 DBS125230V | 4 200 грн. |
Ручная дисковая пила Holzmann DBS 125 DBS125230V | 4 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди