Стрічкова пила HOLZMANN HBS 400 230V
Відео 2Фото 10 |
HOLZMANN HBS 400 230V 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN HBS 400 230V
Стрічкова пила Holzmann HBS 400 | 60 960 грн. |
Holzmann HBS 400 35154 | 67 160 грн. |
Holzmann HBS 400 35154 | 68 839 грн. |
Стрічкова пила Holzmann HBS 400 | 65 310 грн. |
Відеоогляди
Модификації HOLZMANN HBS 400 230V
Ціни на HOLZMANN HBS 400 230V |
---|---|---|---|---|
HOLZMANN HBS 400 230V | від 60 960 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLZMANN HBS 400 400V | від 65 310 грн. | 3 пропозиції |