Лобзиковий верстат Holzstar DKS 504 Vario (5902504)
Фото 4 |
Holzstar DKS 504 Vario |
|
В комплекті гнучкий вал
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Holzstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Holzstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Holzstar DKS 504 Vario
Усі ціни 7 →Лобзиковый станок Holzstar DKS 504 Vario 5902504 | 5 678 грн. |
Лобзик Holzstar DKS 504 Vario (5902504) | 5 950 грн. |
Лобзиковый станок по дереву Holzstar DKS 504 Vario 5902504 | 6 496 грн. |
Лобзиковый станок по дереву Holzstar DKS 504 Vario 5902504 | 5 678 грн. |
Лобзиковый станок по дереву Holzstar DKS 504 Vario 5902504 | 6 106 грн. |
Лобзиковий верстат для дерева Holzstar DKS 504 Vario з гравером (5902504) | 6 496 грн. |
Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario | 6 496 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →