Торцювальна пила Holzstar KGZ 255 E 5702255
Відео 2Фото 3 |
Holzstar KGZ 255 E 5702255 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Holzstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Holzstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Holzstar KGZ 255 E 5702255
Усі ціни 6 →Торцовочна пила по дереву Holzstar KGZ 255 E (5702255) | 9 570 грн. |
Торцовочная пила Holzstar KGZ 255E 5702255 | 9 810 грн. |
Holzstar Kgz 255 E | 14 320 грн. |
Holzstar Kgz 255 E | 14 678 грн. |
Торцовочная пила Holzstar KGZ 255E 5702255 | 9 810 грн. |
Пила торцювальна Holzstar KGZ 255E (5702255) | 10 436 грн. |
Відеоогляди