Шліфувальний верстат Holzstar KSO 750 (400V) 2200 Вт 400 В (5900750)
Holzstar KSO 750 (400V) 2200 Вт 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Holzstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Holzstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Holzstar KSO 750 (400V) 2200 Вт 400 В
Усі ціни 8 →Шлифовальный станок по древесине Holzstar KSO 750, 230 В 5900751 | 49 843 грн. |
Шлифовальный станок Holzstar KSO 750 (380 V) 5900750 | 40 680 грн. |
Шлифовальный станок по дереву HOLZSTAR KSO 750 (380 В) 5900750 | 35 835 грн. |
Шлифовальный станок по дереву HOLZSTAR KSO 750 (380 В) 5900750 | 36 764 грн. |
Шлифовальный станок по дереву HOLZSTAR KSO 750 (380 В) 5900750 | 38 532 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →