Корм для кішок Home Food Adult Sterelised Chicken/Liver 3 kg
Товар застарів 335 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 3; Порода: короткошерсті; довгошерсті; Вік: Вік: від 12 місяців; молоді; дорослі; Загальне призначення: стерилізованим; Спеціальне призначення: для шкіри та шерсті; для імунної системи; для вибагливих; для серця; |
Home Food Adult Sterelised Chicken/Liver 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Home Food 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Home Food.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Home Food Adult Sterelised Chicken/Liver
Ціни на Home Food Adult Sterelised Chicken/Liver |
---|---|---|---|---|
Home Food Adult Sterelised Chicken/Liver 400 g | від 178 грн. | 4 пропозиції | ||
Home Food Adult Sterelised Chicken/Liver 1.6 kg | від 629 грн. | 4 пропозиції | ||
Home Food Adult Sterelised Chicken/Liver 10 kg | від 2 475 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →