Снігоочисник Honda HSS 1380A ETD
Відео 2 |
Honda HSS 1380A ETD
Тип двигуна:бензиновий
Потужність:11.7 к.с., 8700 Вт
Ширина захоплення:до 81 см
Дальність викиду:на 17 м
Механізм:металевий шнек
Тип запуску:електростартер (мережа 230 В)
Пересування:на гусеницях
Всі характеристики
Характеристики HSS 1380A ETD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Honda HSS 1380A ETD
Снегоуборщик Honda HSS1380A ETD | 244 530 грн. |
Снегоуборщик бензиновый Honda HSS 1380A ETD (HSS1380AETD) | 250 980 грн. |
Бензиновий снігоприбирач HONDA HSS 1380A ETD HSS1380AETD | 221 260 грн. |
Снегоуборщик Honda HSS 1380 A | 250 980 грн. |
Снігоприбирач Honda HSS 1380 A ETD | 281 792 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →