Світильник Horoz Electric DEFNE-3 075-004-0003-010
Horoz Electric DEFNE-3 075-004-0003-010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Horoz Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Horoz Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Horoz Electric DEFNE-3 075-004-0003-010
Накладний садово-парковий світильник Horoz DEFNE-3 075-004-0003-010 | 755 грн. |
Світильник садово-парковий Horoz Electric DEFNE-3 Е27 стовпчик (075-004-00 | 743 грн. |
Світильник фасадний DEFNE-3 (Е27, білий + мат. хром) (075-004-0003-010) | 725 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →