Бойлер Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 100V 1.8K PL DRY
Відео 21Фото 2 |
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 100V 1.8K PL DRY |
|
Накопичувальний водонагрівач з баком на 80 л і двома «сухими» ТЕНами, які відрізняються більш тривалим терміном експлуатації і не схильні до падіння ККД через утворення кірки накипу. Споживана потужність цієї моделі становить 1800 Вт, що дозволяє пристрою нагрівати повний бак води за 166 хв (в даному випадку під нагріванням припускається підвищення температури води на 45 °C від початкового значення).
Панель управління електронного типу зі зручними індикаторами, що дозволяють визначити поточний режим роботи і температуру води. Спеціальний терморегулятор автоматично стежить за відповідністю режиму нагріву заданому користувачем. Максимальна допустима температура води на виході складає 80 °C. Енергозберігальний корпус котла Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 100V 1.8 K PL DRY виконаний у формі циліндра, забезпечує ефективний захист від безглуздих тепловтрат і добре виглядає серед оздоблення ванної кімнати, санвузли тощо Сам бак може похвалитися внутрішнім емалевим покриттям стінок і супроводжується тривалою семирічною гарантією, оскільки додатково захищений від шкідливих електрохімічних реакцій періодично замінним магнієвим анодом, а від стрибків тиску запобіжним клапаном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 100V 1.8K PL DRY
Усі ціни 52 →Ariston Ariston BLU1 ECO 100 V 1,8K PL DRY 3201458 | 10 899 грн. |
Ariston Ariston BLU1 ECO 100V 1,8K PL DRY (3201458) | 10 900 грн. |
Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 100V 1,8K PL DRY (3201458) | 10 900 грн. |
Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 100 V 1,8K PL DRY (3201458) | 9 700 грн. |
Бойлер Ariston BLU1 ECO 100 V 1,8K | 10 900 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 100V 1.8K PL DRY
Ціни на Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 100V 1.8K PL DRY |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 50V 1.8K PL DRY | від 8 142 грн. | 61 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY | від 8 560 грн. | 64 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 100V 1.8K PL DRY | від 8 880 грн. | 56 пропозицій |