Бойлер Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY
Відео 21Фото 6 |
Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY |
|
Простий і надійний електричний накопичувальний водонагрівач з класичним циліндричним корпусом, двома «сухими» Тенами і баком ємністю 80 л. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, що віддають перевагу якісну побутову техніку перевірених брендів. Здатний забезпечити гаряче водопостачання кухні та санвузла для невеликої сім'ї, що складається з 2-3 чоловік.
Фірмова технологія Nanomix, відповідно до якої виготовлений спеціальний розсікач подачі, оптимізує змішування потоків і збільшує вихід гарячої води. Внутрішній бак водонагрівача Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY покритий спеціальною термостійкою склокерамічною емаллю, яка добре переносить різкі перепади температур. В якості додаткової антикорозійного захисту використовується магнієвий анод.
За регулювання ступеня підігріву відповідає простий і надійний механічний термостат, а індикація здійснюється біметалічним термометром. Два "сухих" трубчастих нагрівача гарантують високу ефективність теплопередачі протягом усього терміну експлуатації і знижують утворення накипу. Завдяки такому пристрою бойлер забезпечує оперативний підігрів і може довести температуру всього об'єму внутрішнього бака від 20 до 75 °C за 2 год 40 хв.передбачений надійний захист від перегріву, надлишкового тиску і витоків струму (УЗО).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY
Усі ціни 19 →Ariston Ariston BLU1 R 80V 1,5K PL DRY (3201454) | 7 900 грн. |
Водонагрівач Ariston BLU1 R 80V 1,5K PL DRY (3201454) | 7 900 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston BLU1 R 80V 1,5K | 6 786 грн. |
Бойлер електричний Ariston BLU1 R 80V 1,5K PL DRY 3201454 | 8 500 грн. |
Ariston BLU1 R80V 1,5 K PL DRY | 6 655 грн. |
Працює вже 4 рік. Рік пропрацював на воді з лиману в Миколаїві, поміняли анод та почистили. Є сліди корозії після такої водички, але ще працює. Швидко гріє та тихий. Щоправда шумів невдоволено, як була вода з ліману. Він не на 80 літрів. Олег: користуюся Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY більше року |
Hotpoint-Ariston BLU1 R PL Dry - якісний продукт від перевіреного бренду, націлений на побутове застосування сім'єю з 3-4 осіб для прийняття душу або на велику кількість користувачів при витраті через змішувач раковини.
Містке «нутро»
У «всередині» бойлера встановлений тандем із двох «сухих» нагрівачів по 750 Вт у захисних колбах із емальованим покриттям. Також емаль фігурує як матеріал покриття сталевого бака водонагрівача місткістю 80 л. Покриття TITANSHIELD стійко витримує сильні перепади температур та коливання тиску.
Незмішування холодної та гарячої води
Холодна вода під час вступу в бойлер утримується в нижній частині бака за допомогою спеціального розсікача. Технологія NANOMIX спрямована на запобігання змішуванню шарів холодної та нагрітої води, за рахунок чого досягається висока ефективність використання гарячого водоносія. Об'єм внутрішнього бака Hotpoint-Ariston BLU1 R PL Dry нагрівається від 20 до 75 °C за 2 год. 40 хв.
Бортове озброєння
За регулювання ступеня підігріву води у конструкції бойлера відповідає простий та надійний механічний термостат. У свою чергу, індикація нагріву здійснюється біметалічний термометр. Також модель розжилася магнієвим анодом, який притягує всю «нечисть»(вапняний наліт, накип та усілякі відкладення). Бонусом водонагрівач обладнали пристроєм захисного відключення (ПЗВ) для запобігання ураженням електричним струмом.
Модификації Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY
Ціни на Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston BLU1 R 50 V 1.5K PL DRY | від 5 936 грн. | 60 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY | від 6 655 грн. | 19 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 R 100V 1.5K PL DRY | від 6 837 грн. | 47 пропозицій |