Духова шафа Hotpoint-Ariston FI7 861 SH WH HA
Hotpoint-Ariston FI7 861 SH WH HA білий чорний |
|
Сучасна електрична духова шафа, яку впевнено можна зарахувати до рішень середнього рівня — як по ціновій приналежності, так і функціональним можливостям. Насамперед варто звернути увагу на досить містку робочу камеру — корисний об'єм становить 73 л. Панель управління Hotpoint-Ariston FI7 861 SH оснащена невеликим дисплеєм і поворотними і механічними перемикачами. Виробником передбачено відразу 17 різних режимів роботи, що відкриває перед користувачем досить широкі можливості з приготування кулінарних шедеврів. Система конвекції Multiflow забезпечує максимально рівномірний розподіл потоків гарячого повітря всередині камери, а технологія Diamond Clean — швидку екологічну очистку його внутрішніх стінок. Тришарова скляна дверця духовки оснащена механізмом SoftClose для плавного закриття. У комплектацію приладу входять решітка, а також глибоке і стандартне деко.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston FI7 861 SH WH HA
Духова шафа Hotpoint FI7861SHWHHA | 12 069 грн. |
Варильна поверхня газова Hotpoint HAGS61FWH+Духова шафа Hotpoint FI7861SHW | 18 699 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston FI7 861 SH WH HA
Ціни на Hotpoint-Ariston FI7 861 SH WH HA |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston FI7 861 SH WH HA | від 12 069 грн. | 4 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston FI7 861 SH BL HA | від 14 899 грн. | 5 пропозицій |